Bukuroshja e kolme tregon asetet në bikine - Gazeta Express

Bukuroshja e kolme tregon asetet në bikine

Yjet

Gazeta Express

11/06/2021 19:46

Iskra Lawrence ka treguar asetet e saj në bikine të zeza në postimin e saj të fundit në rrjetet sociale

Ajo vazhdimisht poston foto në Instagram dhe është një avokuese që gratë mos të kenë komplekse me trupin e tyre.

Edhe kjo e premte nuk ishte ndryshe për Iskra Lawrence (30) deisa ka pozuar një video duke treguar asetet e saj.

“Veshuni dhe kujtoni kush jeni. Çdo trup vlen gjatë verës”, ka shkruar modelja e kolme britanike. /GazetaExpress/