Bukuroshja e kolme shijon pushimet në Ibiza - Gazeta Express
string(43) "bukuroshja-e-kolme-shijon-pushimet-ne-ibiza"

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 21:51

Bukuroshja e kolme shijon pushimet në Ibiza

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 21:51

Chloe Ferry ka treguar trupin e saj seksi në bikine të vogla me të arritur në Ibiza … pasi ishte shmangur nga ishulli për shkak të dasmës së Holly Haganit

Chloe Ferry është shfaqur provokative me bikine të masës së vogël teksa ka arritur në Ibiza të enjten, pasi ishte shmangur nga udhëtimi në ishull për shkak të martesës së Holly Hagan.

Lexo Edhe:

Ylli i Geordie Shore (26) nuk ka humbur kohë dhe ka filluar që ta shijojë pishinën dhe resortët teksa ka treguar asetet e saj.

Ish shoqja e saj nga Geordie Shore, Holly (29) është martuar në fillim të këtij muaji në Aguas de Ibiza por ajo nuk e kishte ftuar Chloe për shkak të një mosmarrëveshje që ato kishin pasur. /GazetaExpress/