Buja e vitit – ribashkimi i Borës me Donaldin - Gazeta Express
string(43) "buja-e-vitit-ribashkimi-i-bores-me-donaldin"

Yjet

Gazeta Express

30/12/2022 20:08

Me i fundit

Buja e vitit – ribashkimi i Borës me Donaldin

Yjet

Gazeta Express

30/12/2022 20:08

Një ndër çiftet më të komentuar gjatë këtij viti ishin çifti Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

U ndanë në vitin 2021 për të nisur aty ku e kishin lënë në vitin 2022.

U gjykuan e u komentuan pa fund për rrugëtimin e tyre të dashurisë por si duket ata në fund e kanë gjetur rrugën për tek njëri tjetri.

Emisioni “Mirage” ka përgatitur një përmbledhje për disa nga çiftet e show bizit shqiptar gjatë vitit 2022, duke treguar kështu ecurinë e tyre të dashurisë ku ndër ta është edhe çifti Bora – Donald.

Për më shumë shikoni videon: