Bufi vjen me një relaksim për koronavirusin: Mundemi më i nxeh defat - Gazeta Express

Bufi vjen me një relaksim për koronavirusin: Mundemi më i nxeh defat

Gazeta Express

02/05/2020 0:37

Bufi ka reaguar pas rezultateve të IKSHKP-së për ditën e sotme.

Bazuar në rezultatet e ditës së sotme të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, 27 persona janë shëruar nga COVID-19 dhe vetëm 7 raste të reja.

Pas këtij lajmi, ka reaguar aktori Fatmir Spahiu, i cili me anë të një statusi me shaka thotë se duhet përgatitur defat.

“27 minus, 7 plus, dmth mundemii kadaaale me i nxe defat, por jo me ju mshu… thjesht ti mbajme HOT!”, ka shkruar aktori.

27 minus, 7 plus, dmth mundemii kadaaale me i nxe defat, por jo me ju mshu… thjesht ti mbajme HOT!

Publiée par Fatmir Spahiu Bufi sur Vendredi 1 mai 2020

27 minus, 7 plus, dmth mundemii kadaaale me i nxe defat, por jo me ju mshu… thjesht ti mbajme HOT!

Posted by Fatmir Spahiu Bufi on Friday, May 1, 2020

Për ndryshe, Bufi gjatë këtyre ditëve të pandemisë ka qenë shumë akitv me statuse të tilla, me të cilat ua largon monotoninë e krijuar nga qëndrimi të izoluar në shtëpi për shkak të pandemisë.