Buci: Azemi ka xhelozi të madhe ndaj Blerandos - Gazeta Express
string(45) "buci-azemi-ka-xhelozi-te-madhe-ndaj-blerandos"

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:41

Buci: Azemi ka xhelozi të madhe ndaj Blerandos

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 23:41

Buci e ka komentuar raportin mes Blerandos dhe Azemit.

Ai ka thënë se shkak i rivalitetit të tyre është Alba, sipas tij, të dy e pëlqejën Albën.

Lexo Edhe:

“Kanë xhelozi për Albën, nga java e parë kam thënë se Alba dhe Blerando e kanë një farë energjie”.

“Azemi e ka këtë xhelozi dhe e ka vërtejtur vonë se Albës më shumë i rrihet me Blerandon”, ka thënë Buci.