Bruno nuk e ndal debatin me Mbresën edhe pas daljes nga shtëpia - Gazeta Express
string(63) "bruno-nuk-e-ndal-debatin-me-mbresen-edhe-pas-daljes-nga-shtepia"

Bruno nuk e ndal debatin me Mbresën edhe pas daljes nga shtëpia

TV/Film

Gazeta Express

31/03/2023 20:10

Bruno ishte njëri nga banorët e “Big Brother VIP Kosova”, eksperienca e tij nuk zgjati edhe shumë dhe ai doli nga shtëpa.

Megjithatë mbështetja e publikut për të nuk ka munguar.

Lexo Edhe:

I ftuar në “Mirage” në rubrikën “Kë zgjedh” ai iu është përgjigjur disa pyetjeve provokative. E çfarë është vënë re, është se Bruno nuk i paska edhe shumë të mira raportet me Mbresën.

Për më shumë shikoni videon: