Bruno ndryshon planet, bashkë me Florin e Klajdin në këngën e re - Gazeta Express

Gazeta Express

18/06/2020 12:29

Bruno ndryshon planet, bashkë me Florin e Klajdin në këngën e re

Gazeta Express

18/06/2020 12:29

Para pak ditësh Gazeta Express raportoi se Bruno po vjen me një këngë të re.

E duket se planet e tij kane ndryshuar, kjo pas fotove te cilat po qarkullojnë neper rrjete sociale duke i pare bashke treshen e famshme te Threedots ne krye me Florin në shesh xhirim për këngën e tyre të re.

Ky klip sipas pamjeve del te jete i veçantë dhe mjaft sensitiv pasi qe do te ketë një numër te madh femrash të përfshira në të.

View this post on Instagram

??????

A post shared by KingXBruno? (@threedots_bruno) on

Këngët që treshja e Threedots publikojnë gjithmonë shndërrohn në hite, dhe pritet që edhe këtë herë të ndodhë e njëjta. Kjo është kënga e parë origjinale në shqip e tyre, pas hitit në spanjisht ‘Karma’ e remixit të
‘Plas’/Gazeta Express/