Brooks Nader tepër transparente, modelja e vitit nga Sports Illustrated - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/12/2019 20:55

Brooks Nader tepër transparente, modelja e vitit nga Sports Illustrated

Rozë

Gazeta Express

10/12/2019 20:55

Brooks Nader ka treguar asetet e saj seksi në një minifund transparen gjatë ndarjes së çmimeve modelja e vitit në eventin e “Sports Illustrated Sportsperson Of The Year Awards in NYC”

Brooks Nader ka fituar çmimin e parë të Sports Illustrated, derisa ajo ka qenë njëra prej modelëve më seksi të Illustrated këtë vit.

Të hënën, modelja e kolme ka treguar disa nga asetet e saj ku është shfaqur transparente në zgjedhjen e modelëve të vitit në New York City.

E lindura në Louisiana (23), e ku me veshjen e saj nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës dhe që shumica e njerëzve kanë kthyer kokën nga ajo. /GazetaExpress/