Brooklyn dhe Nicola si Romeo e Zhulieta në një “party” të Halloween - Gazeta Express
string(65) "brooklyn-dhe-nicola-si-romeo-e-zhulieta-ne-nje-party-te-halloween"

Brooklyn dhe Nicola si Romeo e Zhulieta në një “party” të Halloween

Yjet

Gazeta Express

27/10/2022 20:41

Dy familje…të dyja njësoj me dinjitetin e tyre! Brooklyn Beckham dhe gruaja Nicola Peltz kanë marrë pjesë në “party”-in për Halloween ku kanë luajtur Romeo dhe Zhulietën – karakteret e famshme të familjeve në hasmëri

Romeo Montague dhe Zhuljeta Capulet është një histori dashurie që hynë në mes të dy familjeve fisnike – Montagueve dhe Capuletëve – e cila pasqyron në njëfarë mënyre tensionet mes familjes Beckham dhe Peltz.

Lexo Edhe:

Në dramën e Shakespeare, familjet në sherr kanë të bëjnë me të gjitha ngjarjet në shfaqje dhe në fund Romeo dhe Zhulieta kurrë nuk bashkohen, që rezulton në vdekjen e tyre të parakohshme, pas së cilës, të dy familjet pajtohen.

Në jetën reale, ka pasur tensione të shumta publike në mes të Peltzes-ve dhe Beckhamëve. Familjet thuhet se kanë ngrirë raportet me njëra tjetrën prej që Brooklyn dhe Nicola u martuan në muajin prill. /GazetaExpress/