Britney Spears kërkon falje që gënjeu ndjekësit se ajo ishte ‘duke u ndjerë mirë’ - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/06/2021 10:30

Britney Spears kërkon falje që gënjeu ndjekësit se ajo ishte ‘duke u ndjerë mirë’

Rozë

Gazeta Express

25/06/2021 10:30

Këngëtarja amerikane, Britney Spears, ka kërkuar falje për ‘shtirjen’ sikur ka qenë mirë. Ajo ditë më parë dha dëshminë në seancën e saj të konservatoritetit që habiti të gjithë.

Një ditë pas saj dëshmisë se saj, ajo në rrjetin social “Instagram” ka ndarë mendimet e saj dhe ndjenjat.

“Unë thjesht dua t’ju them ju një sekret të vogël … Unë besoj se si njerëzit që të gjithë duam jetën e përrallës dhe nga rruga që kam postuar… jeta ime duket të duket dhe të jetë shumë e mahnitshme … Unë mendoj se kjo është ajo për të cilën të gjithë përpiqemi”, tha Britney, transmeton lajmi.net.

“Kjo ishte një nga tiparet më të mira të nënës sime … pa marrë parasysh sa ishte, një ditë kur isha më e re … për mua dhe vëllezërit e motrat e mi ajo gjithmonë pretendonte sikur gjithçka ishte në rregull”.

“Po e sjell këtë në vëmendjen e popujve sepse nuk dua që njerëzit të mendojnë se jeta ime është perfekte sepse nuk ishte aspak… dhe nëse keni lexuar ndonjë gjë për mua në lajme këtë javë padyshim që ju e dini që tani jo”, vazhdoi ajo.

“Unë kërkoj falje që shtirem sikur kam qenë mirë dy vitet e fundit.”

Spears shpjegoi se ajo bëri sikur ishte mirë për shkak të krenarisë së saj dhe ajo “ishte në siklet për të ndarë atë që më ndodhi”.