Britney përshëndet nga Hawaii me fustan provokativ - Gazeta Express

Britney përshëndet nga Hawaii me fustan provokativ

Yjet

Gazeta Express

05/08/2021 23:54

Britney Spears është parë duke defiluar me një fustan seksi ngjyrë portokalli derisa ka bërë udhëtimin e saj të dytë për R&R në Hawaii

“Dua të vesh taka dhe fustanin që dua sot”, ka shkruar ajo.

Lexo Edhe:

Në një intervistë të fundit ajo ka thënë se “shumë gjëra kanë ndryshuar” në jetën e saj për momentin, pas betejës së saj publike kundër konservatorizmit ku ajo tha se jeta e saj është kontrolluar.

Të mërkuarën, Britney Spears është kthyer me fotot e saj të çuditshme në Instagram ku ka bërë një video selfie duke vallëzuar në dyshme me keramikë në dhomën e ndejës.

Për dallim nga klipet e saj të zakonshme, 39 vjeçarja kësaj here ka bërë një paraqitje më të lehtë, duke u munduar që të shfaqet seksi. /GazetaExpress/