Brielle tregon asetet e kolme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

26/11/2021 21:57

Brielle tregon asetet e kolme

Yjet

Gazeta Express

26/11/2021 21:57

Vajza e Kim Zolciak, Brielle Biermann është dukur e mahnitshme në bikine të bardha derisa ka treguar disa foto që ka bërë më parë

Brielle Birmann ka shpërndarë një foto për Ditën e falënderimeve, duke zgjedhur disa nga fotot e saj më të mira bërë më parë.

Lexo Edhe:

Vajza e Kim Zolciak është parë në bikine të linjës së nënës së saj, Salty K. Modelja zakonisht pozon në këto bikine.

Bukuroshja, e cila është edhe veterane e televizionit është bërë e njohur nga “Real Housewives of Atlanta” dhe “Don’t Be Tardy” ka treguar asetet e saj të kolme. /GazetaExpress/