Breshër i madh në Vushtrri - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

15/08/2020 17:32

Breshër i madh në Vushtrri

Lajme

Gazeta Express

15/08/2020 17:32

 Përgjatë të shtunës dhe së dielës ishte paralajmëruar që do të kishte rënie temperaturash dhe reshje të mëdha shiu.

E një situatë e tillë meteorologjike e ka përfshirë pothuajse gjithë Kosovën. Në Mitrovicë ka reshje të mëdha shiu e erëra të forta, derisa në Vushtrri ka rënë breshër.

Meteo Ballkan ka publikuar një fotografi në të cilën shihet një kokërr e madhe breshrit që ka rënë sot./Express/