Brenda shtëpisë parajsë të Julia Roberts - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 22:29

Brenda shtëpisë parajsë të Julia Roberts

Yjet

Gazeta Express

28/12/2021 22:29

Shtëpia në Whale Beach me vlerë 8 milion dollarë e Julia Roberts është lëshuar me qira për 14 000 dollarë jave derisa në të është xhiruar komedia romantike, “Ticket to Paradise”

Shtëpia e banimit të Julia Roberts afër bregdetit “Whale Beach” në New South Wales do të jetë vendxhirim për filmin romantik me titull “Ticket to Paradise”.

Lexo Edhe:

Tani është zbuluar që shtëpia, me vlerë 8 milionë dollarë me pamje nga plazhi ku jeton aktorja e Hollywoodit, do të qëndrojë në të, edhe pse ajo e ka lëshuar me qira atë.

Julia (54), e ka dhënë me qira shtëpinë familjare të saj dhe pritet që të fitojë 14 000 dollarë në javë, shkruan mediat amerikane sot. /GazetaExpress/