Brenda shtëpisë luksoze te Blake Lively dhe Ryan Reynolds - Gazeta Express
string(57) "brenda-shtepise-luksoze-te-blake-lively-dhe-ryan-reynolds"

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 20:16

Brenda shtëpisë luksoze te Blake Lively dhe Ryan Reynolds

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 20:16

Blake Lively ka treguar pak nga shtëpia e saj në New York, në të cilën ajo jeton me burrin e saj, aktorin Ryan Reynolds dhe tre fëmijët e tyre e ku ajo pozon me fustanin e saj pak para Met Gala

Blake Lively ka treguar foto të rralla nga shtëpia e saj në New York ku jeton me burrin, Ryan Reynolds dhe tre fëmijët e tyre, James (7), Inez (5) dhe Betty (2).

Lexo Edhe:

Ylli i Gossip Girl shihet duke qëndruar brenda shtëpisë së saj e cila ka një divan lëkure, një llambadar kristal që ndrit në mënyrë dramatike pas saj.

Biondja 34 vjeçare si duket ka bërë një foto test para se të shkojë në darkën e Met Gala në New York, ku ajo ishte prezantuese e ngjarjes më të madhe të modës në Amerikë. /GazetaExpress/