Brazil - Serbia, publikohen formacionet zyrtare - Gazeta Express
string(44) "brazil-serbia-publikohen-formacionet-zyrtare"

Sport

Gazeta Express

24/11/2022 19:00

Brazil – Serbia, publikohen formacionet zyrtare

Sport

Gazeta Express

24/11/2022 19:00

Brazili dhe Serbia do të zhvillojnë sonte ndeshjen e parë në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Lusail Iconic”, nga ora 20:00 – shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Kjo ndeshje i takon xhiros së parë në Grupin G.

Formacionet zyrtare:

Brazil:

Serbia:

/Gazeta Express/