Bora Zemani: Vetëm dy fjalë për dhunuesin: NJERI I KEQ - Gazeta Express
string(52) "bora-zemani-vetem-dy-fjale-per-dhunuesin-njeri-i-keq"

Bora Zemani: Vetëm dy fjalë për dhunuesin: NJERI I KEQ

Yjet

Gazeta Express

02/11/2022 23:07

Ngjarja që ka tronditur sonte tërë opinionin kosovar, e që ka ndodhur në një azil te të moshuarve në Pejë, ka bërë që të reagojnë shumë emra të estradës sonë

Njëra prej tyre është edhe prezantuesja Bora Zemani.

Për të, pamjet nga Peja janë më shumë se skandaloze.

“Kjo është skandaloze. Pamje më të neveritshme nuk kam parë në jetën time! Çfarë specje je moj vajzë!? Është e kot te te kujtoj unë që ke lindur nga një nënë e ndoshta je/do jesh edhe vetë nënë sepse përmblidhesh me dy fjalë! NJERI I KEQ! Dhe me e keqja është që ke edhe shoqe që të shohin në çmendurinë tende e nuk bëjnë asgjë për te te ndalur. Nuk me dhimbsesh aspak te të shoh në burg gjithë jetën!”. /GazetaExpress/