Bora pyetet se a ka menduar për Donaldin – Kjo është përgjigja e saj - Gazeta Express
string(66) "bora-pyetet-se-a-ka-menduar-per-donaldin-kjo-eshte-pergjigja-e-saj"

Bora pyetet se a ka menduar për Donaldin – Kjo është përgjigja e saj

Yjet

Gazeta Express

10/06/2022 19:42

Moderatorja e njohur, Bora Zemani e cila ndonëse nuk e pranoi publikisht u konfirmua se iu rikthye lidhjes me Donald Veshajn.

Kështu të paktën qarkulluan foto edhe nga pushimet së bashku të dy.

Lexo Edhe:

Detaje të reja rreth kësaj dhe jo vetëm, ajo i shpalosi sot.

Në një intervistë me Arjan Konomin, i cili e ngacmoi se a ka pasur raste kur e ka menduar situatën e saj me Donaldin, teksa ishte duke e moderuar emision, ajo u përgjigj me ‘po’.

Ndiqni videon në vazhdim për më shumë hollësi.

Klikoni KËTU për ta dëgjuar intervistën.