Bora pasi u largua nga Përputhen – fillon pushimet - Gazeta Express
string(48) "bora-pasi-u-largua-nga-perputhen-fillon-pushimet"

Bora pasi u largua nga Përputhen – fillon pushimet

Yjet

Gazeta Express

27/06/2022 23:45

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani është parë sot në udhëtimin e saj për pushime

Bukuroshja e ekraneve ka treguar se nuk do të jetë më prezantuese e Përputhen dhe pas këtij vendimi ajo ka vendosur të pushojë.

Lexo Edhe:

Për këtë, ajo ka zgjedhur që me vete ta marrë djalin e saj të vogël, Arborin, të cilin ajo e ka nga martesa e saj e parë me Vin Velin, një DJ i njohur.

“I niset pushimet ju”, ka shkruar ajo teksa ka qenë në një makinë luksoze. /GazetaExpress/