Bora me program të ri, ja si e uron Donaldi - Gazeta Express
string(42) "bora-me-program-te-ri-ja-si-e-uron-donaldi"

Yjet

Gazeta Express

05/04/2024 20:59

Bora me program të ri, ja si e uron Donaldi

Yjet

Gazeta Express

05/04/2024 20:59

Siç e përmendëm dhe më herët, mbrëmjen e sotme nis transmetimi i programit ‘Cherry on Top’, nga moderatorja e njohur Bora Zemani.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bora ndau më tepër detaje rreth programit, orarin e nisjes si dhe zbuloi disa prej të ftuarëve të saj si: Kiara Tito, Sardi Struga etj.

Lexo Edhe:

Sakaq nuk kishte si të mungonte një urim prej partnerit të saj, Donald Veshaj, lidhur me rrugëtimin e ri të moderatores.

“Suksese në këtë rrugëtim të ri shpirt.”🍒-shkruan Donaldi.