Bora mahnit në “prime”-in e parë për këtë vit - Gazeta Express
string(43) "bora-mahnit-ne-prime-in-e-pare-per-kete-vit"

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 23:29

Bora mahnit në “prime”-in e parë për këtë vit

Yjet

Gazeta Express

03/01/2022 23:29

Bora Zemani është shfaqur tepër elegante në “prime”-in e parë të “Për’puthën” për këtë vit

Prezantuesja Bora Zemani është shfaqur elegante dhe tepër në formë në fotosesionin e parë për vitin 2022.

Bukuroshja e ekranit, ka pasur të veshur një fustan me dy kombinime të ngjyrës së kaltër, i hapur tek këmbët ku edhe shfaq këmbët e tonifikuara të prezantueses.

Me një grim të lehtë, Bora pozon para aparatit me plot vetëbesim, derisa tregon se fotot janë bërë për “prime”-in festiv.

Kujtojmë se para se në natën e Vitit të Ri, Bora largoi nga Instagrami Donalldin dhe vëllain e tij binjakë Romeo si dhe të dashurën e Donalldit brenda shtëpisë, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Me të njëjtin veprim veproi Romeo duke e larguar atë nga lista e miqve edhe e tij e njëjtë edhe të vëllait të tij, Donalldit. /GazetaExpress/