Bora, ekstravagante në fustan të bardhë - Gazeta Express
string(38) "bora-ekstravagante-ne-fustan-te-bardhe"

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 23:43

Bora, ekstravagante në fustan të bardhë

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 23:43

Bora Zemani ka filluar pushimet e saj pasi u largua nga prezantimi i emisionit “Përputhen”

Bora Zemani ka filluar pushimet me plot ekstravagancë dhe duket se sonte ka vendosur që të vishet me një fustan të bardh.

E duket se kjo ngjyrë asaj i rri bukur për fytyre.

“Për dashurinë e bardhë”, ka shkruar ajo.

Bora është duke i kaluar pushimet në Bodrum të Turqisë. /GazetaExpress/