Bora e bukur edhe pa grim - Gazeta Express
string(25) "bora-e-bukur-edhe-pa-grim"

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 23:19

Bora e bukur edhe pa grim

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 23:19

Prezantuesja dhe aktorja Bora Zemani është paraqitur sonte ashtu sikurse nuk e kemi parë asnjëherë

Bora është parë pas një dushi dhe duket bukur edhe pa grim.

Lexo Edhe:

“Nuk desha të them se kjo foto të duket si: “Ju qofshi!”, po ja ku jemi! 😅”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë.

Përndryshe, Bora vazhdon të jetë njëra prej femrave më të përfolura në portale gjatë kësaj kohe. /GazetaExpress/