Boom boom Meriton Korenica, 2-0 për Ballkanin - Gazeta Express
string(44) "boom-boom-meriton-korenica-2-0-per-ballkanin"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 20:46

Boom boom Meriton Korenica, 2-0 për Ballkanin

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 20:46

Ballkani është duke bërë paraqitje tepër të mirë sonte në Fadil Vokrri

Kampioni kosovar është duke treguar ndeshje të mirë dhe është Meriton Korenica që ka shënuar golin e dytë për Ballkanin në minutën 41-të.

Lexo Edhe:

Ai u lirua mirë nga mbrojtja e Klaksvik e ku shënoi një gol të bukur me të majtën e tij. /GazetaExpress/