Boks Gladiatorësh në Shkup, dy fëmijë rrihen, të tjerët brohorasin (VIDEO) - Gazeta Express
string(70) "boks-gladiatoresh-ne-shkup-dy-femije-rrihen-te-tjeret-brohorasin-video"

Gazeta Express

06/02/2020 19:27

Boks Gladiatorësh në Shkup, dy fëmijë rrihen, të tjerët brohorasin (VIDEO)

Gazeta Express

06/02/2020 19:27

Dy djem luftojnë dhe njëqind të tjerë brohorasin.

Skena, e cila i ngjan një ndeshje boksi, është shikuar nga të rriturit që presin rezultatin së bashku me të miturit, përcjell Express.

Lexo Edhe:

Përleshja u zhvillua javën e kaluar në lagjen Kapishtec, Shkup.

Dëshmitarët thonë se kjo luftë midis fëmijëve në qendër të qytetit nuk po ndodh për herë të parë.

Rasti është raportuar në polici, por një javë pas incidentit, MPB ende është duke hetuar incidentin.

A.SH: