Bojken Lako flet për herë të parë për Semin pas hyrjes së saj Big Brother - Gazeta Express

Bojken Lako flet për herë të parë për Semin pas hyrjes së saj Big Brother

Rozë

Gazeta Express

28/10/2021 7:26

Nga 5 tetori Semi Jaupaj ka nisur aventurën e re në Big Brother VIP Albania.

Këngëtarja aty foli edhe për lidhjen e më pas ndarjen nga muzikanti, Bojken Lako.

Lexo Edhe:

Jaupaj zbuloi se ndarja erdhi pas 9 vitesh, dhe se për këtë gjë ranë të dy dakord, ani pse ishte vetë ajo e cila e kërkoi ndarjen.

Për këtë tani ka folur edhe vetë Bojken Lako në Top Albania Radio, por që nuk ka dashur të zgjatet shumë, duke thënë se ajo çfarë Semi foli brenda shtëpisë është në rregull.

“Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një shoë i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do”, tha ai.