Bodybuilder-i martohet me kukullën e seksit: Ajo ka ndjenja - Gazeta Express

Fun

Gazeta Express

27/11/2020 7:27

Bodybuilder-i martohet me kukullën e seksit: Ajo ka ndjenja

Fun

Gazeta Express

27/11/2020 7:27

Një Bodybuilder nga Kazakistani është martuar me një kukull seksi në një ceremoni madhështore duke festuar lidhjen e tyre 18-mujore.

Yuri Tolochko u martua me të fejuarën e tij kukullën e seksit Margo në një ceremoni tradicionale – me dhjetëra mysafirë të lumtur dhe një vallëzim romantik.

Dhëndri i veshur me një kostum të zi dhe kravatë, duket i buzëqeshur në videon e tij të dasmës, të postuar në Instagram sot, ndërsa vallëzon me nusen e tij me fustanin e bardhë.

Duke marrë në krahët e tij gruan e tij kukull, Tolochko dhe Margo duken çift i lumtur. Vetëm se Margo është në fakt një kukull seksi sintetike.

Duke shpërndarë pamjet e festës së pazakontë në Instagram, aktori me mjekër shkruajti: “Ka ndodhur. Vazhdon.”

Tolochko fut një unazë në gishtin e Margo para se çifti të ndajë një puthje në buzë para një turme njerëzish

Tolochko shprehet se ajo nuk është thjesht një kukull por ka ndjenja.