BNE do të përballen me FaZe nesër, mësohet orari - Gazeta Express
string(47) "bne-do-te-perballen-me-faze-neser-mesohet-orari"

BNE do të përballen me FaZe nesër, mësohet orari

eSPORTS

Gazeta Express

14/05/2023 20:15

Bad Neës Eagles do ta vazhdojë nesër aventurën në fazën “Legends Stage” të Majorit të Parisit.

Ekipi kosovar do të përballet me skuadrën shumë të fortë, FaZe nesër nga ora 11:30, shkruan Gazeta Express.

Ekipin FaZe, Bad Neës Eagles e ka mposhtur në dy përballjet mes tyre, por FaZe janë në pozitën e pestë në botë.

Aktualisht, BNE ka një fitore dhe dy humbje, kurse një pësim tjetër nesër do të thoshte se ata eliminohen nga turneu më i madh në botë në CS:GO. /Gazeta Express/