Blleki dhe Fifi publikojnë 'Mbi Dozë' - Gazeta Express

Gazeta Express

28/09/2020 12:10

Blleki dhe Fifi publikojnë ‘Mbi Dozë’

Gazeta Express

28/09/2020 12:10

Këngëtarja e njohur me emrin artistik Fifi, ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me artistin e ri, Blleki.

“Mbi dozë” është publikuar gjatë ditës së djeshme, ndërsa sot numëron mbi 100 mijë klikime.

Për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët, ndërsa për melodinë edhe kësaj radhë nuk ka lënë pa i “futur duart” edhe vet Fifi.

Blleki ft. Fifi – Mbi Dozë (OFFICIAL VIDEO)