Blerta provokona me foto të nxehta nga anija në Miami - Gazeta Express
string(53) "blerta-provokona-me-foto-te-nxehta-nga-anija-ne-miami"

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 23:15

Blerta provokona me foto të nxehta nga anija në Miami

Yjet

Gazeta Express

07/08/2023 23:15

Mis Blerta Zeqiri di si të tërheq vëmendjen në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej modelëve më të njohura në Miami të Floridës në Bashkuara të Amerikës.

Lexo Edhe:

Mis Blerta Zeqiri është shfaqur përsëri provokative në rrjetet sociale, derisa ka postuar me bikine të kuqe nga një varkë.

“Boat selfie”, ka shkruar ajo derisa ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/