Blerona ‘ndez’ rrjetin, shfaqet super-tërheqëse në pamjen e fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

28/06/2020 9:25

Blerona ‘ndez’ rrjetin, shfaqet super-tërheqëse në pamjen e fundit

Rozë

Gazeta Express

28/06/2020 9:25

Ajo është një prej moderatoreve më të përfolura kosovare.

Është fjala për Blerona Zeqirin e cila është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse dhe plot stil.

Atë e gjejmë gjithnjë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi ajo ka postuar një foto ku shfaqet më tërheqëse se kurrë, dhe me këtë pamje Blerona po duket mahnitëse.