Blerona “mban” në gjoks Teddy Bear - Gazeta Express

Blerona “mban” në gjoks Teddy Bear

Rozë

Gazeta Express

18/02/2020 23:50

Blerona Zeqiri duket se ende i ka shumë qejf arushët

E tillë është shfaqur ajo sonte, ku pasi ka dal në shooping e ka blerë një “Teddy Bear” të madh.

View this post on Instagram

happy kid?

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri) on

E të gjithë ata që i kanë parë dy pjesët e filmit “Teddy Bear” e dinë se arushi kukull që flet është shumë problematik dhe di si t’ua “sjell” edhe femrave.

Por, duket se ky nuk është problem.

Dikur një femër e kolme me asete të një trashaluqe bukuroshe, Blerona tani ngjason në një femër pa shumë kilogram, por që format e gjoksit i ka ruajtur ato çfarë i kishte më parë. /GazetaExpress/