Blero paralajmëron këngën e re - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 20:17

Blero paralajmëron këngën e re

Rozë

Gazeta Express

27/02/2020 20:17

Këngëtari Blero Muharremi ka paralajmëruar këngë të re

Blero, i cili ishte martuar shtatorin e vitit të kaluar me Afrona Dikën dhe paraqitja e tij e fundit ishte në një program për vitin e ri bashkë me Burakun e Famës me këngën “Fjala”.

Por, tani ai ka vendosur që të vije me një këngë të re.

View this post on Instagram

-HARROVA- 2 mars faleminderit @ari_the_brand

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on

Kënga pritet që të titullohet, “Harrova” dhe sipas Bleros do të jepet premier më 2 mars të këtij viti.

Blero herën e fundit kishte realizuar spotin e këngës “Thuaj” bashkë me këngëtaren e re Eurona. /GazetaExpress/