Blero drejtuar Lumbardhit: Turp, çfarë përfaqëson ty - Gazeta Express
string(50) "blero-drejtuar-lumbardhit-turp-cfare-perfaqeson-ty"

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 0:54

Blero drejtuar Lumbardhit: Turp, çfarë përfaqëson ty

TV/Film

Gazeta Express

09/12/2023 0:54

Gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova, pas transmetimit të video materialit të darkës së nominuarve, një përplasje ka ndodhur mes Bleros dhe Lumbardhit.

“Turp, çfarë përfaqëson ti”, i ka thënë Blero, Lumbardhit.

Lexo Edhe:

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.