Blerando tregon pse u largua nga Blero: Kur po pin nuk është i njëjti! - Gazeta Express
string(68) "blerando-tregon-pse-u-largua-nga-blero-kur-po-pin-nuk-eshte-i-njejti"

Blerando tregon pse u largua nga Blero: Kur po pin nuk është i njëjti!

TV/Film

Gazeta Express

08/12/2023 22:58

Blerando ka folur për shoqërinë e tij më Bleron brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka thënë se është larguar nga Blero pasi mendon se ka sjellje të ndryshme.

Lexo Edhe:

“Largimi nga Blero është vërtetë nuk kam arsye, por se me të kam raport tjetër në mëngjes e tjetër në mbrëmje pasi po pi natën dhe me të nuk po mundem të debatoj në formën e njëjtë”, ka thënë Blerando.