Bleona Qerreti tregon gjithë gjoksin në ‘Oscars” - Gazeta Express
string(46) "bleona-qerreti-tregon-gjithe-gjoksin-ne-oscars"

Gazeta Express

10/02/2020 9:55

Bleona Qerreti tregon gjithë gjoksin në ‘Oscars”

Gazeta Express

10/02/2020 9:55

Mbrëmë u bë ndarja e çmimeve ‘Oscar 2020′ në edicionin e 92-të të Academy Awards.

Aty morën pjesë një numër i madh i fytyrave publike, kishte prej atyre që u nderuan me marrjen e çmimit.

Lexo Edhe:

Këngëtarja shqiptare, Bleona Qerreti ishte e pranishme edhe pse nuk mori asnjë çmim vëmendja nuk ishte aty. E veshur në fustan glamuroz transparent, ajo e kishte venë në pah gjithë gjoksin. Fustanin e kishte kombinuar me një palë take dhe çantë të vogël mbante në dorë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që artistja vishet në këtë menyrë edhe në vitet e kaluara, Bleona ka zgjedhur fustane transparente duke u ekspozuar pa reçipeta.