Blendi Fevziu vazhdon aventurat afrikane, përfshihet në një ritual me banorët në Bregun e Fildishtë - Gazeta Express
string(98) "blendi-fevziu-vazhdon-aventurat-afrikane-perfshihet-ne-nje-ritual-me-banoret-ne-bregun-e-fildishte"

Rozë

Gazeta Express

19/08/2022 12:01

Blendi Fevziu vazhdon aventurat afrikane, përfshihet në një ritual me banorët në Bregun e Fildishtë

Rozë

Gazeta Express

19/08/2022 12:01

Gazetari nga Shqipëria, Blendi Fevziu, ka bërë të ditur se ka vizituar 130 vende të botës dhe është mjaft aktiv sa i përket rrjeteve sociale, në të cilat publikon pamje nga vizitat e tij të shumta.

Së fundmi, Fevziu ka publikuar një video në rrjetin social “Facebook” nga Bregu i Fildishtë, teksa shihet në një ritual me disa banorë të këtij vendi.

Lexo Edhe:

Ndër të tjera, pranë tij shihet edhe një person që mban në dorë flamurin e Shqipërisë.