Blend Bajraktari nënshkruan me Ferizajn - Gazeta Express
string(39) "blend-bajraktari-nenshkruan-me-ferizajn"

Blend Bajraktari nënshkruan me Ferizajn

Sport

Gazeta Express

04/02/2023 14:05

Blend Bajraktari është përforcimi i radhës i FC Ferizajt.

Klubi ferizajas njoftoi zyrtarisht këtë të shtunë për arritjen e marrëveshjes me portierin e ri, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Bajraktari nënshkroi kontratë profesionale me “Ujqit”, por detajet nuk u zbuluan.

Blend Bajraktari së fundmi ishte pjesë e FC Prishtinës, klub te i cili i kaloi të gjitha grupmoshat.

“FC Ferizaj nënshkruan me portierin Blend Bajraktari. Blendi së fundmi ishte pjesë e FC Prishtinës, ku kaloi gjitha grupmoshat, duke u shquar për talentin e madh. Ne kemi nënshkruar kontratë profesionale me Blendin dhe njëherit i urojmë shumë suksese në fanelën tonë”, thuhet në njoftimin e klubit të Ferizajt. /Gazeta Express/