Bledi ka një mendim për Luizin dhe Kiarën - Gazeta Express
string(41) "bledi-ka-nje-mendim-per-luizin-dhe-kiaren"

TV/Film

Gazeta Express

04/04/2023 20:07

Bledi ka një mendim për Luizin dhe Kiarën

TV/Film

Gazeta Express

04/04/2023 20:07

Kiara ka hyrë fuqishëm në “Big Brother VIP Albania” për herën e dytë.

Ajo ka ndryshuar sjelljet e saj, dhe këtë e kanë vërejtur edhe banorët e tjerë, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Ishte Bledi ai i cili i tha Luizit, se ai është qetësuar.

Madje ai i tha se Kiara është ajo e cila është agravuar.

Kiara më herët ishte tejet e heshtur dhe nuk i pëlqente shpesh loja e ashpër e Luizit.

Por pas daljes ajo e ka parë mbështetjen që Luizi ka dhe është afruar edhe më shumë me të.

Shikoni VIDEON duke klikuar KËTU…