Bledi ia jep disa informacione nga jashtë Oltës - Gazeta Express
string(47) "bledi-ia-jep-disa-informacione-nga-jashte-oltes"

Bledi ia jep disa informacione nga jashtë Oltës

Rozë

Gazeta Express

09/02/2023 7:33

Biseda mes Bledit dhe Oltës vazhdoi edhe më tej në oborrin e shtëpisë.

Bledi i drejtohet Oltës duke i thënë se ajo do vëmendje, e acaron dikë dhe kjo është aftësia e saj.

Lexo Edhe:

Sipas tij nuk është luanesha Kiara në atë shtëpi, por Olta. Ndërsa Luizin e quajti luan.

Ai shprehet se vetë është tigri, që akoma po rritet.

Për të është e rëndësishme të sulmoj dikë që e tepron dhe të afrojë dikë që bënë diçka me vlerë.

Bledi i tha Oltës që është një lojtare e fortë shumë dimensionale.

Bledi: Në finale, të dua ty në mes, unë majtas, Luizi djathtas.