Blasta tregon se i ka mbetur ndonjë pengë pas daljes nga “BBVK” - Gazeta Express
string(61) "blasta-tregon-se-i-ka-mbetur-ndonje-penge-pas-daljes-nga-bbvk"

Blasta tregon se i ka mbetur ndonjë pengë pas daljes nga “BBVK”

TV/Film

Gazeta Express

31/03/2023 20:16

Blasta ishte pjesë e “Big Brother VIP Kosova”, por pas një aksidenti që i ndodhi ai u largua nga shtëpia.

Ai ishte i ftuar në “Mirage” ku tregoi shumëçka nga kjo aventurë.

Lexo Edhe:

Pasi doli më herët dhe në mënyrë jo fortë të zakontë, Blasta tregon se a i ka mbetur ndonjë pengë nga bigu.

Për më shumë shikoni videon: