Blanca paraqitet në “santa bikini” në Malibu - Gazeta Express

Blanca paraqitet në “santa bikini” në Malibu

Yjet

Gazeta Express

24/12/2021 22:23

Shumë urime Krishtlindjet nga Malibu! Aktorja “Tale of Tails”, Blanca Blanco është parë me shpirt pushime duke veshur bikine, Santa në plazh

Aktorja “Tale of Tails” është duke i kaluar Krishtlindjet në vendet ekzotike derisa ka postuar imazhe nga festa e saj.

Lexo Edhe:

Bruneta – e cila ka pasur një lidhje me aktorin e Deer Hunter, John Savage nga dekada e kaluar – është dukur bukur dhe duket se ka marrë ngjyrë në plazhin me rërë në Malibu.

Me vendlindje në Washington ajo kohëve të fundit ka shkruar kujtimet e saj me titull “Breaking The Mold” që flet për të kaluarën e saj në Meksikë ku ajo ishte abuzuar nga babai derisa kishte arritur të bëjë karrierë në film dhe ta rritë filmin e saj. /GazetaExpress/