Blake Lively tregon më shumë se duhet në paraqitjen e saj - Gazeta Express
string(57) "blake-lively-tregon-me-shume-se-duhet-ne-paraqitjen-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

29/04/2022 21:37

Blake Lively tregon më shumë se duhet në paraqitjen e saj

Yjet

Gazeta Express

29/04/2022 21:37

Blake Lively ka treguar më shumë se duhet teksa është parë duke bërë shoping me një bluzë transparente … disa ditë më parë para se ajo të bashkëprezantojë Met Gala me burrin e saj Ryan Reynolds

Blake Lively ka bërë një paraqitje të zakonshme për t’u mbajtur në mend rrugëve të New Yorkut të premten në mbrëmje.

Lexo Edhe:

Ylli i Gossip Girl është parë duke ecur si një modele me një bluzë të bardh transparente ku ka treguar gjoksin e saj më shumë se duhet.

Kjo pamje e saj bëhet tri ditë para se ajo ta bashkëprezantojë eventin Costume Institute Met Gala bashkë me burrin e saj Ryan Reynolds si dhe Regina dhe Lin-Manuel Miranda. /GazetaExpress/