Blake Lively shfaqet me fustan me tegela në darkën e Met Gala - Gazeta Express
string(61) "blake-lively-shfaqet-me-fustan-me-tegela-ne-darken-e-met-gala"

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 21:01

Blake Lively shfaqet me fustan me tegela në darkën e Met Gala

Yjet

Gazeta Express

02/05/2022 21:01

Blake Lively ka shkëlqyer me stil teksa ka tejkaluar me një fustan luksoz me tegela ku ishte e pranishme në darkën e Anna Wintour që mbahet para Met Gala

Blake është shfaqur në rrugë me fustanin e saj të mahnitshëm me tegela të argjentit, të qepur në mënyrë të çuditshme me një xhaketë sportive me një krah, teksa ka marrë pjesë në darkën ekskluzive të Anna Wintour që organizohet në New York.

Lexo Edhe:

Para se ajo ta prezantoi natën më të madhe të modës me emra tjerë të mëdhenj, aktorja (34) është shfaqur me fustanin eksperimental, i cili ka rënë në sy.

Stili i saj ishte interesant me detaje interesant që e bënë atë të duket bukur dhe me stil, sidomos me çizmet e saj të bardha me taka. /GazetaExpress/