Black Friday filloi me ofertat e para në Gjirafa50 – Zbritje deri 50% - Gazeta Express

Black Friday filloi me ofertat e para në Gjirafa50 – Zbritje deri 50%

Gazeta Express

20/11/2020 15:06

Duke filluar nga sot e deri me 30 nëntor, dyqani më i madh online i teknologjisë Gjirafa50, për 10 ditë me radhë sjell zbritjen më të madhe të vitit, në të gjitha 60.000 produktet e saj. Televizor, laptop, celular, produkte gaming dhe shumë të tjera, duke përfshirë produktet më të reja nga brendet si Samsung, Apple, Microsoft, Lenovo, GoPro, DJI, MSI, dhe të tjera, vijnë me zbritje deri në 50%. Për të shikuar super-ofertat e para të Black Friday, dhe për të porositur online klikoni KETU. Ju kujtojmë se kërkesa për këto produkte është jashtëzakonisht e madhe, dhe sasia e limituar, prandaj nxitoni.

Gjirafa50 është dyqani më i madh online i teknologjisë në Kosovë dhe rajon, me më shumë se 60.000 produkte nga brendet më të njohura të teknologjisë. Të gjithë produkte janë origjinale dhe me garancion nga prodhuesi, dhe vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni edhe pasi e pranoni porosinë, me para në dorë apo kartelë bankare. Për të kuptuar më shumë, vizitoni ueb-faqen www.gjirafa50.com, dhe kontaktoni agjentët e shitjes në live chat, apo përmes numrave të telefonit, +383 45 101 953  dhe +383 38 616 161. Po ashtu, mund të na vizitoni në dyqanin tonë në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.