Bjordi kujton me nostalgji vizitën e parë në Kosovë me Adelajdën para 13 vitesh - Gazeta Express
string(79) "bjordi-kujton-me-nostalgji-viziten-e-pare-ne-kosove-me-adelajden-para-13-vitesh"

Bjordi kujton me nostalgji vizitën e parë në Kosovë me Adelajdën para 13 vitesh

TV/Film

Gazeta Express

20/05/2022 23:23

Episodi i radhës e emisionit “Mirage” erdhi me materiale të reja.

Intervista me fytyra publike dhe të rejat e fundit nga shoubizi ishin pjesë e kësaj jave në “Mirage”, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Njëri nga personazhet e intervistuara ishte edhe Bjordi Mezini njëri nga protagonistet e “Big brother”.

Ai për “Mirage” foli për shumëçka si nga aspekti personal po ashtu edhe nga ai profesional.

Ndër tjerash ai me nostalgji kujtoi vizitën e parë në Kosovë me Adelajdën para 13 vitesh.

Për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e përgatitur: