Binjaket nga Lipjani që kanë preferenca të njëjta edhe sa i përket djemve - Gazeta Express

Lajme

Gazeta Express

06/09/2021 10:42

Binjaket nga Lipjani që kanë preferenca të njëjta edhe sa i përket djemve

Lajme

Gazeta Express

06/09/2021 10:42

Në studion e “#Gjesit” sot të ftuara ishin binjaket nga Gjilani, Arjana dhe Arjonita Osmani, të cilat treguan detaje interesante nga jeta e tyre.

Ato kanë diplomuar në ditën e njëjtë dhe treguan se pothuajse në çdo gjë kanë shije të njëjta, qoftë në muzikë, veshje, filma, madje edhe në preferenca sa i përket për djemve.

Lexo Edhe:

Pos tjerash, ato thanë se edhe kur njëra ndihet keq emocionalisht, ndjesinë e njëjtë e ka edhe tjetra.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë.