Ballina

Gazeta Express

05/12/2019 7:24

Bikinit e vogla gati sa nuk i nxorën në shesh gjithçka, modelja provokon me këtë video

Ballina

Gazeta Express

05/12/2019 7:24

Modelja amerikane ka provokuar keq.

Modelja e njohur amerikane, Kinsey, i ka provokuar ndjekësit e saj me postimin e fundit.

Ajo e ka publikuar një foto fillimisht e pas saj një video në të cilën shihet me bikinet e njëjta të cilat gati sa nuk i nxorrën në shesh gjithçka.

Kinsey nuk e ka fare problem të shfaqet e tillë dhe këtë e ka dëshmuar shumë herë.