Bikinet e bënë të famshme - Gazeta Express
string(25) "bikinet-e-bene-te-famshme"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 20:42

Bikinet e bënë të famshme

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 20:42

Aktorja e “Selling Sunset”, Emma Hernan është bërë hit në media për shkak të trupit të saj dhe përzgjedhjes, derisa ajo po shijon pushimet në Meksikë bashkë me Chishel Stause

Emma Hernan është bërë një yll këtë javë dhe këtë duke falënderuar zgjedhjes së saj të bikineve, e ku ajo është paraqitur në një pishinë si në një parajsë.

Sirena 30 vjeçare është në Cabo të San Lucasit në Meksikë me shoqen e saj 40 vjeçare Chrishel Stause, gjatë tërë kësaj jave dhe duket se ato janë duke kaluar shumicën e kohës duke marrë diell.

Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale që kanë bërë që ato të bëhen virale nëpër internet. /GazetaExpress/