Bie WhatsApp, aplikacioni i komunikimit jashtë funksionit - Gazeta Express
string(56) "bie-whatsapp-aplikacioni-i-komunikimit-jashte-funksionit"

Bie WhatsApp, aplikacioni i komunikimit jashtë funksionit

AutoTech

Gazeta Express

03/04/2024 21:59

Aplikacioni shumë i përdorur i mesazheve, WhatsApp, reshti së punuari për shumë njerëz në të gjithë botën, edhe në vendin tonë.

“WhatsApp”, në pronësi të kompanisë “Meta”, ka shfaqur probleme këtë mbrëmje ku përdorues në Europë por dhe në SHBA po ankohen se e kanë të pamundur të shkëmbejnë mesazhe.

Aplikacioni ra në versionin e tij desktop, më pas shfaqi probleme edhe në smartphone.

Lexo Edhe: